اسکرابر, مراقبت پوست

اسکرابر اولتراسونیک پوست چه کاری انجام می دهد؟

اسکرابر اولتراسونیک پوست چه کاری انجام می دهد؟

تفاوت بین اسکرابر پوست و اسکرابر اولتراسونیک پوست چیست؟

برای بسیاری از افراد، این تفاوت می تواند گیج کننده باشد. بسیاری از مردم به یک دستگاه مراقبت از پوست لاستیکی ارتعاشی فکر می کنند، اما در حالی که این دستگاه لرزش دارد، از اولتراسوند استفاده نمی کند. اگرچه آن اسکرابرهای صورت خوب هستند و برای بسیاری از افراد نتایج عالی نشان می دهند، اما اسکرابرهای اولتراسونیک پوست نیستند.

اسکرابر اولتراسونیک به وسیله ای فلزی اطلاق می شود که برای پاکسازی موثر پوست، مسدود کردن عمیق منافذ را انجام می دهد. بسیاری از مردم بر این باورند که این اسکرابر زیبایی‌شناس می‌تواند به طور موثر لایه‌برداری کند و رنگ پوست را تا حد زیادی بهبود بخشد. سوال دیگری که پیش می آید، آیا دستگاه میکروجریان اولتراسونیک همان دستگاه اسکرابر اولتراسونیک پوست است ؟ پاسخ کوتاه بله است.

اسکرابرهای اولتراسونیک پوست، دستگاه های میکروجریان، و کفگیرهای پوستی اولتراسونیک، همه راه های متفاوتی برای توصیف یک فناوری هستند: استفاده از امواج صوتی برای لایه برداری پوست.  از همین فناوری در مطب های دندانپزشکی برای حذف ایمن پلاک از روی دندان استفاده شده است. اگر در مورد این اسکرابرهای پوست سردرگم هستید، به خواندن ادامه دهید تا بفهمید اسکرابر اولتراسونیک پوست چیست، چگونه کار می کند و چیزهای دیگری که باید قبل از مراجعه به متخصص اسکرابر پوست اولتراسونیک بدانید.

اسکرابر اولتراسونیک پوست چیست؟

اگر فکر می کردید اسکرابر اولتراسونیک پوست دستگاهی است که از لرزش برای پاکسازی پوست استفاده می کند، حق با شما بود. اما برخی از ارتعاشات دستی با نوک لاستیکی استفاده می کنند و برخی از میکروجریان / اولتراسوند استفاده می کنند. استفاده از برخی از آنها در خانه به عنوان بخشی از روال روزانه شما آسان است و برخی دیگر احتمالاً باید به یک دستگاه میکروجریان متخصص برای شستشوی پوست با امواج مافوق صوت مراجعه کنید.

بسیاری از اسکرابرهای پوست صورت که می توانید در خانه از آنها استفاده کنید، برای کمک به لایه برداری پوست و باز کردن منافذ، بر روی لرزش های فیزیکی تکیه می کنند. با این حال، یک اسکرابر پوست اولتراسونیک اغلب از یک ابزار فولادی ضد زنگ برای ارائه امواج صوتی فراصوت با فرکانس بالا (ارتعاشات) استفاده می کند.

در ابتدایی ترین حالت، یک اسکرابر اولتراسونیک پوست از امواج صوتی برای از بین بردن سبوم، سلول های مرده پوست و کثیفی و کثیفی برای منافذ استفاده می کند. این کار به اسپاتول فلزی با ارتعاشات با فرکانس بالا (30000 هرتز) اجازه می‌دهد تا روغن‌های اضافی، سلول‌های مرده پوست و مواد زائد را از طریق امواج صوتی شل کرده و از منافذ خارج کند. این تبدیل سلول به سلول عنصر “ماشین کننده” این اسکرابر پوست زیبایی است.

اسپاتول اولتراسونیک پوست چگونه کار می کند؟

در حالی که امواج صوتی ساطع شده از دستگاه ها به شل شدن و باز شدن منافذ کمک می کند، این فرآیند در اینجا متوقف نمی شود، اما کاردک شستشوی اولتراسونیک نیز روی پوست می لغزد و آنچه را که از آن جدا شده جمع آوری و تمیز می کند. برخی از طرفداران این دستگاه‌ها خاطرنشان کرده‌اند که اغلب می‌توانید روغن‌ها و زباله‌هایی که از منافذ خارج می‌شوند را در طول درمان‌های اولتراسونیک مشاهده کنید.

دستگاه‌های میکروجریان اولتراسونیک مختلفی را در بازار خواهید یافت، با بسیاری از اسپاتول‌های پوستی که ویژگی‌های اضافی را نیز تقویت می‌کنند. برخی نیز ممکن است برای ایجاد اثر لیفتینگ مفید باشند یا حالت هایی برای مرطوب کردن پوست و کارهای دیگر داشته باشند.

مزایای دستگاه میکروجریان اسکرابر اولتراسونیک

در اینجا برخی از مزایای شگفت انگیز استفاده از اسکرابر اولتراسونیک بر روی صورت شما آورده شده است.

پاکسازی منافذ: ارتعاشات با فرکانس بالا (امواج صوتی) به طور موثر منافذ مسدود شده را برای از بین بردن کثیفی و کثیفی باز می کند.

لایه برداری: ارتعاشات یک اسکرابر اولتراسونیک پوست به شل شدن سلول های مرده پوست کمک می کند و به آنها اجازه می دهد سریعتر از بین بروند و لایه برداری کنند.

استخراج کومدون ها: کومدون ها جوش های سرسیاهی هستند که در طی این فرآیند استخراج می شوند.

اسکرابر اولتراسونیک پوست – RECAP سریع

عوامل زیادی می توانند منجر به مسدود شدن منافذ پوست و کدر شدن پوست شوند، از جمله آرایش، آلودگی محیطی و چربی اضافی (سبوم). این عوامل می تواند منجر به مشکلات پوستی مختلف مانند آکنه یا تحریک پوست و غیره شود. اسکرابر اولتراسونیک پوست با تیغه فولادی ضد زنگ ساخته شده است که ارتعاشات را با فرکانس 30000 هرتز در ثانیه ارسال می کند. این به لایه برداری موثر پوست برای از بین بردن سلول های مرده و کثیفی پوست بدون ایجاد ناراحتی یا درد کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *